Online Araç Randevu Sistemi, TÜVTÜRK resmi internet sitesi ve TÜVTÜRK A.Ş. den bağımsız özel hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz araç muayene randevularını TÜVTÜRK resmi internet sitesi üzerinden hiç bir ücret ödemeden sizin adınıza alıyoruz, danışmanlık hizmetine ihtiyaç duymuyorsanuz randevunuzu ücretsiz olarak kendiniz de alabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sizden hizmet bedeli talep ediyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen Hizmet Şartlarına göz atın.TÜVTÜRK ile hiç bir bağlantımız yoktur.

Hakkımızda

Şirketimiz TÜVTÜRK ve ortaklarından tamamen bağımsız olup özel danışmanlık şirketi olarak araç sahiplerine hizmet vermektedir. Hizmet kapsamında istasyona gitmeden önce yapmanız gerekenler, istasyonda yapmanız gerekenler, yine bu kapsamda tadilat muayenesi, tespit muayenesi ve genel muayene durumları ile ilgili aracınızın son durumunu göz önünde bulundurarak hangi muayene türünden yararlanacağınızı.Ayrıca tüm şehirlerimiz için özel vale hizmeti sağlayıp bulunduğunuz ile göre ilave ücretle fiyatlandırılıp araç sahiplerine kolaylık amacı sağlamaktır. Bu hizmetler için tek sefer için ödenen KDV dahil 55 TL DANIŞMANLIK HİZMET BEDELİ karşılığında 5 yıl süre ile araç takipleriniz yapılıp, araç cinsinize göre bir sonraki muayene tarihinizde 30 gün öncesinden aranıp tekrar bir ücret almaksızın işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Adres:Bahçelievler/ Isparta

Online Randevu Türkiye’de internet kullanma ve online işlem yapmakta zorluk çeken nüfusa danışmanlık hizmeti vermekteyiz . Genel olarak online alınan araç muayene randevularını bizler üzerinden gerçekleştiren müşterilerimize web sitemiz üzerinden ulaşmaktayız . Bu internet sitesi TÜVTÜRK resmi internet sitesi ve TÜVTÜRK A.Ş. den bağımsız özel hizmet sunmaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan muayene randevuları danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir ve kdv dahil 55 TL hizmet bedeli tahsil edilmektedir. Hizmetleri Dijitalleşen dünyaya insanları adapte etmek için biz de bir basamak görevi görmek istedik . Danışmanlık hizmetine ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsanız TÜVTÜRK Resmi sitesinden ücretsiz randevu alabilirsiniz.