Online Araç Randevu Sistemi, TÜVTÜRK resmi internet sitesi ve TÜVTÜRK A.Ş. den bağımsız özel hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz araç muayene randevularını TÜVTÜRK resmi internet sitesi üzerinden hiç bir ücret ödemeden sizin adınıza alıyoruz, danışmanlık hizmetine ihtiyaç duymuyorsanuz randevunuzu ücretsiz olarak kendiniz de alabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sizden hizmet bedeli talep ediyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen Hizmet Şartlarına göz atın.TÜVTÜRK ile hiç bir bağlantımız yoktur.

Araç Muayene Randevusu Alın

Araç Bilgileri

ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Türkiye genelinde araç sahiplerinin yoğun iş tempolarından dolayı araç muayene istasyonuna gidip araçlarını muayene yaptırmak için tüm günlerini ayırmaktadırlar.Luce Grup Danışmanlık olarak araç muayenesi için zaman ayıramayacak olan araç sahiplerine Vale hizmeti sunmaktayız.

ARAÇ TESLİM SÜRECİ

Aracın geri alınmasında, ücret tahsili yapıldıktan sonra, sistem üzerinden araç talep edilir. Sistemden talep edilen araç misafire giden sms de yer alan araç numarası ile karşılaştırılarak araç güvenli bir şekilde teslim edilir.
Tüm yolcuların kapıları açılır ve ellerinde eşya varsa yardımcı olarak güvenle araçlarına binmelerini sağlar.
Çıkan misafirimiz araç kullanamayacak durumda ise vale ile gideceği yere bırakılır.

·         Gece hizmet verilen noktalarda, alkollü müşterilerin  eve ulaşmalarının sağlanması

·         Tüm işletmelerde, talep karşısında, kendi araçları ile müşterinin istediği yere bırakılması

·         Alo Yıkama” hizmetiyle, evlerden ve işyerlerinden vale ile alınan aracınızın iş-dış yıkaması yapılıp, yerine teslim edilmesi

·         Talep edildiği takdirde, araç muayene ve sigorta hizmetlerinin verilmesi

ARAÇ MUAYENE VALE HİZMETİ

Güvenilir ve tecrübeli ehliyet sahibi personelimiz sayesinde araçların hasarsız teslim edilmesi
Müşterinin çok beklemeden, aracını teslim almasının sağlanması,
Hizmet esnasında hırsızlık, çalınma, kaybolmaya karşı sigortalanması
Araç sahiplerinin, kişisel hijyen ve temizlik anlayışında duyulan saygıdan, eldiven ile hizmet verilmesi

İşletme ile işbirliklerinde, Luce Grup Danışmanlık’tan  hizmet alan müşterilerin araçlarının cam suları, lastik havaları ve cam temizlikleri  ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

İsteyen müşterilere iç-dış yıkama hizmetinin verilmesi sağlanır

Oto boya koruma, detaylı iç – dış temizlik hizmeti titizlikle verilmektedir.

 

Online Randevu Sistemi

Randevu Al

Online Randevu Türkiye’de internet kullanma ve online işlem yapmakta zorluk çeken nüfusa danışmanlık hizmeti vermekteyiz . Genel olarak online alınan araç muayene randevularını bizler üzerinden gerçekleştiren müşterilerimize web sitemiz üzerinden ulaşmaktayız . Bu internet sitesi TÜVTÜRK resmi internet sitesi ve TÜVTÜRK A.Ş. den bağımsız özel hizmet sunmaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan muayene randevuları danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir ve kdv dahil 55 TL hizmet bedeli tahsil edilmektedir. Hizmetleri Dijitalleşen dünyaya insanları adapte etmek için biz de bir basamak görevi görmek istedik . Danışmanlık hizmetine ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsanız TÜVTÜRK Resmi sitesinden ücretsiz randevu alabilirsiniz.